Ads.

Spotify premium duo paketi etken oldu

Spotify, çoğu müşterinin ihtiyacına uyacak şekilde premium bir teklif oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarından biriside spotify premium duo paketi.

44
Paylaş
126
kez okundu
Ads.
Ads.
Ads.
Ads.

Spotify, bir çok müşterinin ihtiyacına uyacak şekilde premium bir teklif oluşturmak için çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarından biriside spotify premium duo paketi.

Spotify bugün günü , bilhassa çiftler için yeni bir abonelik teklifi deklare etti.

Spotify Premium Duo Paketi

Premium Duo , yeni plan “aynı adreste yaşayan sesi seven çiftler” için. Abonelik, reklamsız müzik dinleme ve isteğe bağlı oynatma sunan iki premium hesap ve parça indirme ve çevrimdışı dinleme seçeneği içeriyor. Spotify ek olarak otomatikman “her ikinizin de sevdiğiniz müzikleri” içeren bir Duo Mix çalma sıralaması oluşturuyor.

Fiyatlandırma, Spotify’ın mevcut serisine hoş bir halde doldurularak ayda 12,99 ABD doları olarak belirlendi . Karşılaştırma için, tek kullanıcılı Premium üyelik ayda 9,99 dolar, aynı çatı altında yaşayan altı kişiye kadar erişim elde eden Aile planı ayda 14,99 dolar. Ek olarak ayda bir tek 4.99 $ ‘lık check-in meydana getiren talebe planı da var.

Spotify, mevcut Premium abonelerin hesap sayfalarından Premium Duo’ya geçebileceğini söylemiş oldu. En iyisi, geçiş yapmak mevcut hesabınızı etkilemez, şu demek oluyor ki kayıtlı tüm müziklerinizi, çalma listelerinizi ve önerilerinizi saklarsınız.

Dikkate kıymet bir şey, başlangıçta Duo satın alan kişinin her ay bunun için tek bir satmaca alacağıdır. Para paylaşmadıkları takdirde kullanıcı başına fiyatlandırma yapmak çiftlere kalmış olacaktır.

Ads.

Benzer İçeriklerGönderiler

Ads.

Hoşgeldiniz

Giriş Yap

Kayıt OL

Formu doldurun

Şifre Al

Şifre Sıfırla

Add New Playlist